Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
NAME | COLLEGE LEAGUE | MLB DRAFT | YEAR | |
Connor Kane | UNCW | 2022 | ||
Trey Clucas | Rice University | 2020 | ||
Aaron Smith | UNC Wesleyan | 2020 | ||
Ricky Dees | Cleveland CC | 2020 | ||
Maguire Craddock | Air Force Academy | 2021 | ||
Evan Siary | Mississippi State University | 2022 | ||
Marshall Sugden | Fayetteville Tech CC | 2020 | ||
Sam Garcia | Furman University | 2020 | ||
Declan Champey | Mercer University | 2020 | ||
Noah Overton | UNCW | 2020 | ||
Jon Manis | Francis Marion | 2019 | ||
Tomas Frick | UNC-Chapel Hill | 2020 | ||
Connor Behan | William Peace | 2019 | ||
Chandler Williford | Campbell University | 2019 | ||
Dylan Lawson | ECU | 2019 | ||
Lincoln Ransom | Old Dominion | 2020 | ||
Blake Walston | NC State | 2019 | 19' 1st Round Diamondbacks | |
Haydan Walsh | Wake Tech CC | 2019 | ||
Kyle Smith | UNC-Chapel Hill | 2019 | ||
Shane Nolan | Pitt Community College | 2019 | ||
Alex Sniffen | NC Central | 2019 | ||
Jac Croom | UNCW | 2019 | ||
Ashton Evans | Brunswick Community College | 2019 | ||
Noah Gaither | Wake Tech | 2019 | ||
Tyler McNeil | Brunswick Community College | 2019 | ||
Will Smith | Coastal Carolina | 2019 | ||
Koen Moreno | ECU | 2020 | ||
Cade Anderson | VMI | 2019 | ||
Cameron Poole | Southeastern CC | 2019 | ||
Andrew Rust | Princeton | 2018 | ||
Brett Kemp | Francis Marion | 2018 | ||
Timon Harris | Concord University | 2018 | ||
John Keel | Barton | 2018 | ||
Brayden Barry | Francis Marion | 2018 | ||
Gavin Jones | Barton | 2018 | ||
Xavier Wooten | NCCU | 2018 | ||
Justin Wernoski | Denison University | 2018 | ||
Alex Holland | Catawba College | 2018 | ||
Brett Widerman | Barton | 2018 | ||
Carson Capps | Queens University | 2018 | ||
Zach Kelly | Queens University | 2018 | ||
David Peirson | St. Andrews | 2018 | ||
Matt Suggs | UNCW | 2018 | ||
Logan Adams | Southern Charleston | 2018 | ||
Ian Ramirez | Barton | 2018 | ||
Mitch Baddour | William Peace | 2018 | ||
Mikey Gans | Louisburg | 2017 | ||
Austin Skipper | William Peace | 2017 | ||
Zeke Walker | Pfeiffer | 2017 | ||
Trey Holland | Sewanee University | 2017 | ||
AJ Brooks | Southeastern CC | 2017 | ||
Caleb Bishop | Western Carolina | 2017 | ||
Riley Barber | Brunswick CC | 2017 | ||
RJ Hall | Brunswick CC | 2017 | ||
Kyle Tatum | Brunswick CC | 2017 | ||
Justin Torres | William Peace | 2017 | ||
Kason Valentine | Lenior CC | 2017 | ||
JP Price | App State | 2017 | ||
Payton Phelps | Presbyterian College | 2017 | ||
Kevin Mintz | UNCW | 2017 | ||
Dawson Thornton | Coker College | 2017 | ||
Robert Wilkerson | Coker College | 2017 | ||
Warren Gay | William Peace | 2017 | ||
Will St Ledger | Harding University | 2017 | ||
Celeb Clemmons | Guilford Tech | 2016 | ||
DC Russ | William Peace | 2016 | ||
John Speight | William Peace | 2016 | ||
Ju Juan Cason | Belmont Abbey | 2016 | ||
Travis Cross | Lenior CC | 2016 | ||
Jordan Behan | Coker | 2015 | ||
Bryce Best | Guilford | 2015 | ||
Joe Butler | Florence-Darlington Tech | 2015 | ||
Dylan Callahan | Guilford | 2015 | ||
Trader Flora | Appalachian State | 2015 | ||
Donovan Francis | Southeastern CC | 2015 | ||
Chris Graham | UNC-Greensboro | 2015 | ||
Kennedy Hardy | Belmont-Abbey | 2015 | ||
Christian Heisey | NC Wesleyan | 2015 | ||
John Keubler | Guilford Tech | 2015 | ||
Cody Mullen | Coker | 2015 | ||
Trey Pate | Mount Olive | 2015 | ||
Danny Wilson | UNC-Asheville | 2015 | ||
Emmitt Carden | Catawba | 2014 | ||
Mason Berne | Spartanburg M/UNCW | 2014 | 18' 33rd round Braves | |
Trent Hansley | UNC-Pembroke | 2014 | ||
Andrew Henrickson | Pitt CC | 2014 | ||
Dakota McFadden | Wake Tech | 2014 | ||
David Dicicco | UNC-Pembroke | 2013 | ||
Sam Henrickson | UNCP/Pitt CC | 2013 | ||
TJ McDonald | ECU | 2013 | ||
JP Padgett | UNC-Pembroke | 2013 | ||
Jacob Shumate | Florence-Darlington Tech | 2013 | ||
Pete Wilderboer | Methodist | 2013 | ||
Collin Thacker | Gardner-Webb | 2013 | ||
Corbin Bednarczyk | Southeastern CC | 2012 | ||
Seth Breasseale | Barton | 2012 | ||
William Britt | Methodist | 2012 | ||
Luke Bullard | Wingate | 2012 | ||
Ben Conner | Mount Olive | 2012 | ||
David Dail | UNC-Pembroke | 2012 | ||
Matt Davis | UNC Charlotte | 2012 | ||
Mike Inman | Methodist | 2012 | ||
Steven Linkous | UNC-Wilmington | 2012 | 16' 22nd round Rockies | |
Hunter Smith | UNC-Greensboro | 2012 | 16' 24th round Red Sox | |
Gene Vincent | NC Wesleyan | 2012 | ||
David Zacek | Brunswick CC | 2012 | ||
Houston Barnes | Liberty | 2011 | ||
Austin Brooks | St. Andrews | 2011 | ||
Alex Dockery | Methodist | 2011 | ||
DJ Graham | Southeastern CC | 2011 | ||
Dallas Perdue | Chowan | 2011 | ||
AJ Perkins | Southeastern CC | 2011 | ||
Corey Sykes | Methodist | 2011 | ||
Coley Thompkins | Campbell | 2011 | ||
Billy Vaughn | UNC-Pembroke | 2011 | ||
Dakota Irwin | Belmont-Abbey | 2010 | ||
Hunter Jenkins | Greensboro College | 2010 | ||
Tyler Radcliffe | St. Andrews | 2010 | ||
Joe O'Donnell | NC State | 2013 | ||
Matt Lowry | UNC/Brunswick CC | 2012 | ||
Rookie Davis | 2011 | 11' 14th round Yankees | ||
Scott Johnson | Gardner Webb | 2011 | ||
Jordan Betts | Duke | 2010 | 14' 18th round Red Sox | |
Jeff Bouton | UNC | 2010 | 10' 49th round Nationals | |
Kyle Hufham | UNC | 2010 | ||
Ryan LaGrange | UNCW | 2010 | ||
Luke Tendler | NC A&T | 2010 | 14' 29th round Rangers | |
KJ McAllister | Coastal Carolina/ Limestone | 2010 | ||
Bob Haitt | NC Central | 2009 | ||
Jeff Ferrell | Pitt CC | 2009 | 10' 26th round Tigers | |
Justin Somers | Wingate | 2009 | ||
Thomas Pope | UNCW | 2008 | ||
Thomas Jones | UNCW | 2008 | ||
Brad Mincey | ECU | 2007 | 11' 28th round Marlins | |
Stephen Batts | ECU | 2006 | 09' 19th round Phillies | |
Matt Willis | Barton | 2006 | ||
Garrett Gore | UNC | 2005 | ||
Adam Deleo | UNCG | 2004 | ||
Mike Causey | Wake Forrest / Campbell | 2003 |